Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Aktualności
Klub
Matsutatsu Oyama
Andrzej Drewniak
Historia
Przysięga DOJO
Wymagania
Zawodnicy
Galeria
Kontakt
Linki
Witamy

Witamy

ZAPISY DO KLUBU KARATE KYOKUSHIN...

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 1 w Gubinie
ul. Racławicka 2 w każdy wtorek - czwartek 17:00 - 20:00

wtorek
1. Przedszkole KARATE od 4 do 7 lat
2. Dzieci od 8 do 13 lat
3. Młodzież i dorośli

czwartek
1. Przedszkole KARATE od 4 do 7 lat
2. Dzieci od 8 do 13 lat
3. Młodzież i dorośli


Informacja: tel. 607 277 634
Z A P R A S Z A M Y
Dodane przez Admin dnia sierpień 29 2014 19:12:430 Komentarzy ˇ 2890 Czytań - Drukuj

GALERIE Z MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW PUCHARU POLSKI I GALI KOKORO CUP 2008
28-12-2008
GALERIE Z MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW PUCHARU POLSKI I GALI KOKORO CUP 2008  

Zapraszamy do oglądania galerii:

XIX Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Juniorów Radzymin 2008


XXV Puchar Polski Karate Kyokushin Zielona Góra 2008


Międzynarodowa Gala Karate Kyokushin Kokoro Cup Warszawa 2008

Dodane przez Admin dnia styczeń 08 2009 21:29:510 Czytań - Drukuj

IX MISTRZOSTWA POLSKI OPEN KARATE KYOKUSHIN GLIWICE 2008
20-12-2008
IX MISTRZOSTWA POLSKI OPEN KARATE KYOKUSHIN GLIWICE 2008  

    W dniach 19 - 20 grudnia 2008 w Gliwicach odbyły się IX Mistrzostwa Polski Open Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 71 zawodników z 29 ośrodków. 
   Podczas ceremoni otwarcia mistrzostw shihan Andrzej Drewniak wręczył certyfikaty i pasy na stopnie mistrzowskie dan, dla sensei, którzy pomyślnie zdali egzamin w Japonii, podczas zeszłorocznego obozu międzynarodowego w Mitsumine.
   W trakcie imprezy była przeprowadzona transmisja internetowa "na żywo", dostępna na stronie internetowej www.e-apa.pl 
   Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak. Organizatorem mistrzostw był Gliwicki Klub Karate Kyokushin, kierowany przez sensei Macieja Marszałka.

GALERIA


Ceremonia otwarcia


Kumite mężczyzn


Kumite kobiet


Kumite seniorów

Kata

Nagrody

Dodane przez Admin dnia styczeń 08 2009 21:26:380 Czytań - Drukuj

ALEJANDRO NAVARRO ZWYCIĘZCĄ GALI KOKORO CUP 2008
Untitled Document
14-12-2008
ALEJANDRO NAVARRO ZWYCIĘZCĄ GALI KOKORO CUP 2008  

   13 grudnia, w Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyła się gala "Kokoro Cup 2008", której częścią był mini turniej gwiazd europejskiego Kyokushin. W walkach uczestniczyli między innymi aktualny mistrz Europy kategorii Open i kategorii ciężkiej Alejandro Navarro (Hiszpania), mistrz Europy Petar Martinov (Bułgaria), najbardziej utytułowany polski karateka i wielokrotny mistrz Europy Krzysztof Habraszka, mistrz Polski Michał Krzak, mistrz Polski Daniel Bukowy oraz wicemistrz Polski Karol Cieśluk.
   Gośćmi honorowym gali, która zgromadziła ponad 1000 widzów, byli przedstawiciel Ministerstwa Sportu Andrzej Banasiak i wiceprezes Polskiego Związku Karate shihan Andrzej Drewniak
   Organizatorem był Bielański Klub Kyokushin Karate, kierowany przez sensei Mariusza Mazura.

Dodane przez Admin dnia styczeń 08 2009 21:25:040 Czytań - Drukuj

K1 WORLD GP 2008
07-12-2008
K1 WORLD GP 2008  

   6 grudnia w hali Yokohama Arena, niedaleko Tokio został rozegrany finałowy turniej K-1 World Grand Prix 2008. W gronie ośmiu najlepszych w tym roku zawodników K-1 znalazł się także mistrz świata Kyokushin Karate Ewerton Teixeira. Poszedł on w ślady swoich starszych kolegów, Francisco Filho, Glaube Feitosa oraz Alexandra Pichkunova  i po zdobyciu tytułu mistrza świata karate w ubiegłym roku, postanowił spróbować swoich sił rownież w tej formule walki. Zaledwie w dwa miesiące po rozpoczęciu treningu w rękawicach, pod okiem profesjonalnych trenerów z Ichigeki Academy w Tokio, młody Brazyliczyk zdobył swój pierwszy tytuł mistrza K-1 Japonii, wygrywając turniej elliminacyjny w Fukuoka. Następnie w ostatecznym pojedynku kwalifikującym do udziału w ścisłym finale tegorocznego Grand Prix, pokonał japońską gwiazde K-1 Musashi. To nadwyraz szybkie postępy sprawiły, że zwrócił on uwagę nie tylko promotorów ale również weteranów K-1, którzy już teraz wróżą mu wielką karierę w tym sporcie.
   Tegoroczni finaliści to: Peter Aertz - Holandia (wielokrotny mistrz świata i najbardziej utytułowany zawodnik), Jerome Le Banner - Francja (wielokrotny finalista, weteran) Remy Bonjasky - Holandia (mistrz świata z lat 2003 i 2004), Badr Hari - Maroko (aktualny posiadacz mistrzowskiego pasa ciężkiej katgegorii), Ruslan Karaev - Rosja (mistrz K-1 Las Vegas 2005), Errol Zimmerman - Holandia, Gohkan Saki - Turcja oraz Ewerton Teixeira (mistrz świata karate kyokushin 2007). Trzej ostatni to tegoroczni  debiutanci, zwani "młodymi wilkami".
   W turnieju, który zgromadził komplet publiczności (niecałe 18 tysięcy widzów) nie zabrakło emocji, nieprzewidywalnych wyników i spektakularnych nokautów. Już pierwsze starcie pomiędzy faworytem Aertzem i niezwykle utalentowanym Hari, pokazało, że będzie to wieczór niespodzianek. Aertz, najbardziej doświadczony w historii K-1 zawodnik, który wyeliminował z udziału w finale niepokonanego od trzech lat Semmy Schilta, dał się tym razem zaskoczyć młodemu Marokańczykowi, który położył go na deski już w pierwszej rundzie. Aertz doszedł do siebie i próbował zrewanżować się Hari, ale ten trafił go ponownie w drugiej rundzie, szybko kończąc tą walkę, która zdaniem wielu mogła być równie dobrze najciekawszym finałem.
   W kolejnym pojedynku stanęli na przeciwko siebie Teixeira i Zimmerman. To nieznany dotąd Holender właśnie wyeliminował z udziału w finałach samego Glaube Feitose. Obaj Brazylijczycy trenowali razem pod okiem Francisco Filho w Ichigeki Academy Brazil, więc młodszy o prawie 10 lat Ewerton chciał za wszelką cenę zrewanżować się Zimmermanowi. Był bardzo bliski osiągnięcia tego celu, bo już w pierwszej rundzie bardzo wyraźnie prowadził. Chociaż drugą rundę sędziowie ocenili na remisową, to nie można się było oprzeć wrażeniu, że całą walkę kontroluje Brazyliczyk. W trzeciej, kiedy sukces był już bardzo blisko, chwila nieuwagi i brak doświadczenia pozwoliły Holendrowi na zamianę ról. Zimmerman trafił Teixeire uderzeniem z dołu, ten upadł na deski i chociaż szybko się podniósł, sędziowie jednoznacznie przyznali punkty za tą rundę Holendrowi. Wszyscy liczyli na to, że walka zostanie w tej sytuacji przedłużona o dodatkową rundę, jednak sędziowie zadecydowali o zwycięstwie Zimmermana.
   Obecni w Jokohamie, shihan Seiji Isobe i shihan Francisco Filho nie ukrywali niedosytu z występu swojego wychowanka. Pochwalili go jednak za to co dokonał podczas swojego pierwszego sezonu w K-1 i życzyli mu powodzenia w przyszłorocznych startach. Humory zgromadzonym licznie fanom Kyokushin, poprawił Taisei Ko, który w walce otwarcia pokonał innego Japończyka Takeru. Trenerzy z tokijskiej Ichigeki Acadedemy, Fai Falamoe i Jayson Vemoa bardzo pochlebnie wypowiadali się o obu swoich podopiecznych. "Ewertonowi zabrakło jedynie doświadczenia. To przyjdzie z czasem. Wtedy będzie on naprawdę groźny. Jesteśmy zadowoleni z tego, że już w pierwszym sezonie dostał się do ścisłej czołówki. To zdarza się niezwykle rzadko." - mówili w wywiadach po zakończeniu turnieju.
   W kolejnych ćwierćfinałach, Bonjasky wygrał z Le Bannerem przez nokaut techniczny (Francuzowi odnowiła się kontuzja ręki), a Karaev został pokonany przez Saki (nokaut). W walkach rezerwowych Ray Sefo (Nowa Zelandia) jednogłośnie wygrał z Hong Man Choi (Korea), a Paweł Słowiński (Australia) uległ Melvin Manhoef'owi (Holandia).
   Półfinały zakończyły się bez niespodzianek. Bonjasky jednogłośnie wygrał z Saki, a w najbardziej emocjonującej walce wieczoru, podczas której obydwaj zawodnicy byli na deskach, Zimmerman został pokonany przez Hari.
   Finałowy pojedynek pomiędzy Bonjaskim i Hari natomiast potoczył się według scenariusza, którego nie mógł przewidzieć chyba nikt z pasjonujących się tym sportem na całym świecie. Zdaniem wszystkich zdecydowanie najlepszy zawodnik tego wieczoru - Badri Hari, mimo wyraźnego prowadzenia walki, pozwolił sobie na coś, co nie zdarzyło się jeszcze nigdy w historii finałów K-1. W drugiej rundzie, kiedy po zamieszaniu obaj zawodnicy upadli na ring, Marokańczyk uderzył leżącego na plecach Holendra, mimo przerwania walki przez sędziego powtórzył to samo drugą ręką, a następnie kopnął go piętą w głowę. Sędzia z trudem opanował sytuację i odprowadzil Hari do neutralnego narożnika. Następnie upomniał go żółtą kartką za to niesportowe zachowanie. Zarządzono 5 minut przewy, żeby umożliwić dojście do siebie Holendrowi. Kiedy ten jednak nie był w stanie kontynować walki, zadecydowano o dyskwalifikacji Hari i tegoroczny tyłuł mistrza świata K-1 przyznano Bonjaskiemu.

GALERIA

Dodane przez Admin dnia grudzień 13 2008 18:45:250 Czytań - Drukuj

I MISTRZOSTWA O PUCHAR BURMISTRZA KOŻUCHOWA

 

29-11-2008

I MISTRZOSTWA O PUCHAR BURMISTRZA KOŻUCHOWA

W rozegranych 15 listopada 2008 r. I Mistrzostwach Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Kożuchowa dziesięcioosobowa reprezentacja Gubińskiego Klubu Kyokushin Karate rywalizując w konkurencjach kata, kumie oraz walk reżyserowanych wywalczyła dziewięć medali oraz drużynowo zajęła trzecie miejsce za reprezentacjami z Nowej Soli i Zielonej Góry. W turnieju wystartowali również zawodnicy z Grodziska Wielkopolskiego.

Złote medale wywalczyli: Tomasz Jaroszyński kata dzieci 10 – 11 lat, Maciej Dziurdziewicz kumite kadetów, Błażej Dziurdziewicz kumie juniorów młodszych do 65 kg

Srebrne: Dawid Bosak kumite młodzików do 60 kg, Brązowe: Kacper Borowski kata kadetów oraz kumite kadetów, Dawid Bosak kata młodzików, Błażej Dziurdziewicz kata juniorów młodszych, Łukasz Bosak kumite juniorów młodszych do 65 kg.

O braku szczęścia może mówić Kacper Kokociński, który zajął czwarte tak nielubiane przez zawodników miejsce w kategorii kata dzieci do 9 lat, a szóste Kacper Marciszonek (w turze finałowej występuje ośmiu zawodników). Ciekawostką mistrzostw była organizacja zawodów w Zamku w Kożuchowie. Sędzią Głównym zawodów był Krzysztof Dubiel 3 Dan z Gubina.

 

GALERIA

 

 

 

Dodane przez Admin dnia grudzień 01 2008 16:36:070 Czytań - Drukuj

VIII MISTRZOSTWA EUROPY OPEN KYOKUSHIN KARATE WARNA 2008
22-11-2008
VIII MISTRZOSTWA EUROPY OPEN KYOKUSHIN KARATE WARNA 2008  

   Dnia 22 listopada w Warnie odbyły się VIII Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Open,  VIII Mistrzostwa Europy w Kyokushin Karate Kata, II Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Oldboyów oraz II Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Juniorów. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z 17 krajów.
   Sędzią głównym był shihan Antonio Pinero. Organizatorem była Bułgarska Organizacja Kyokushin Karate, prowadzona przez shihan Hristo Traikova.

   Reprezentacja Polski zdobyła łącznie rekordową ilość 16 medali. Gratulujemy !


GALERIA


Ceremonia otwarcia


Kumite junior i oldboy


Kata


Eliminacje

Finały

Nagrody

Dodane przez Admin dnia listopad 25 2008 00:00:000 Czytań - Drukuj

KLUBOWA WYCIECZKA DO KARPACZA
Dokument bez nazwy


20-11-2008
KLUBOWA WYCIECZKA DO KARPACZA

W dniu 8 listopada 2008 wczesnym rankiem wyruszyliśmy na Klubową wycieczkę do Karpacza w jednym celu zdobyć górę Śnieżka 1602 m n.p.m.
Nie było łatwo, ale karatecy nie tak szybko się poddają.  Szczególne GRATULACJE dla rodziców. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tej wyprawy.

GALERIA

 

Dodane przez Admin dnia listopad 24 2008 11:50:130 Czytań - Drukuj

III ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ ZAKOPANE 2008
11-11-2008
III ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ ZAKOPANE 2008  

   W dniach 2 – 9 listopada 2008, w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, odbyło się III Zgrupowanie Kadry Narodowej Zakopane 2008. Celem jego było przygotowanie do Mistrzostw Europy Warna 2008, które rozegrane zostaną w Bułgarii 22 listopada br. W zgrupowaniu uczestniczyło 27 zawodników, w tym 7 na koszt macierzystych klubów.
   Zajęcia prowadzili shihan A. Drewniak, shihan Wł. Rój, sensei E. Dadzibug i sensei R. Kęska. Na zakończenie trenerzy Kadry Narodowej wręczyli powołania do reprezentacji Polski na zbliżające się mistrzostwa Europy. Program zgrupowania został zrealizowany w całości.

GALERIA

Dodane przez Admin dnia listopad 20 2008 11:07:140 Czytań - Drukuj

WIZYTA SHIHAN ANDRZEJA DREWNIAKA W JAPONII
10-11-2008
WIZYTA SHIHAN ANDRZEJA DREWNIAKA W JAPONII  

   W dniach 31.10 – 6.11.2008r. przebywał w Japonii shihan Andrzej Drewniak. Szef Polskiej Organizacji Kyokushin Karate był gościem honorowym podczas rozegranych w dniach 1-2 listopada w Tokio 40. Jubileuszowych Mistrzostw Japonii w Kyokushin Karate.
   Podczas swojej wizyty został przyjęty przez prezydenta Światowej Organizacji Karate Kyokushinkaikan Kancho Shokei Matsui w jego biurze, mieszczącym się w centralnej siedzibie IKO Honbu. Rozmowy dotyczyły rozwoju Kyokushin w Polsce i w Europie oraz planach rozwoju światowej organizacji w najbliższych latach.
   Wiceprezes Polskiego Związku Karate spotkał się także w Ambasadzie RP w Tokio, z Konsulem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Japonii Grzegorzem Grabarczykiem. W spotkaniu tym uczestniczyli również Pierwsza Sekretarz ds. Kultury i Nauki - Bożena Socha, oraz przedstawiciel PZK w Japonii, a niedawna tłumacz języka japońskiego ambasady sensei Andrzej Zacharski.

Czytaj więcej na oficjalnej stronie Polskiego Związku Karate

Dodane przez Admin dnia listopad 20 2008 11:05:490 Czytań - Drukuj

40. JUBILEUSZOWE MISTRZOSTWA JAPONII TOKIO 2008
01-11-2008
40. JUBILEUSZOWE MISTRZOSTWA JAPONII TOKIO 2008  

   W dniach 1-2 listopada, w hali Tokyo Gymnasium odbyły się 40. Jubileuszowe Mistrzostwa Japonii w Kyokushin Karate. Otwarcia dokonał sensei Kyosuke Machida.
   Gośćmi honorowymi byli shihan Loek Hollander z Holandii, shihan Peter Chong z  Singapuru, shihan Seiji Isobe z Brazylii, shihan Stuart Corrigal z Kanady, shihan Antonio Pinero z Hiszpanii oraz shihan Andrzej Drewniak z Polski. Obecni byli także shihan Yuzo Goda i shihan Makoto Nakamura.
   Organizatorem mistrzostw byla Światowa Organizacja Karate IKO Kyokushinkaikan, kierowana przez Kancho Shokei Matsui
Nowym mistrzem Japonii został Makoto Taniguchi, który w finale pokonał Zahari Damianova z Bułgarii. Trzecie miejsce zajął Kentaro Tanaka.


GALERIA


Dodane przez Admin dnia listopad 20 2008 11:04:140 Czytań - Drukuj

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklama


| Copyright by KyokushinGubin.pl © 2008 | 407810 Unikalnych wizyt