III ZGRUPOWANIE KADRY EUROPY KYOKUSHIN KARATE WARNA 2008
Dodane przez Admin dnia Listopad 20 2008 10:59:40
Dokument bez nazwy
28-10-2008
III ZGRUPOWANIE KADRY EUROPY KYOKUSHIN KARATE WARNA 2008  

   W dniach 8 do 12 października w Warnie (Bułgaria), odbyło się III Zgrupowanie Kadry Europy Kyokushin Karate. W zgrupowaniu uczestniczyło około 100 zawodników, szefów narodowych organizacji i trenerów kadry narodowej z następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Chorwacja, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Izrael, Niemcy, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Szwajcaria, Tunezja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.
   Trzy treningi dziennie,  były prowadzone przez: shihan Loek Hollander'a, shihan Andrzeja Drewniaka, shihan Joe Claronino, shihan Tsutomu Wakiuchi, shihan Hristo Traikova. W trakcie obozu odbyło się zebranie szefów narodowych organizacji i trenerów kadry narodowej.
   Celem zgrupowania było podniesienie poziomu zawodników w Europie, ze szczególnym skupieniem na technikach bokserskich. Sensei Asen Asenov i sensei Nikolai Rachev - dwaj karateka z Bułgarii, specjalizujący się w boksie, zostali zaproszeni do poprowadzenia treningów specjalistycznych.

GALERIA

 
Poranny trening


Trening z
Shihan Hollandrem


Trening z
Shihan Drewniakiem

 
Trening z
Sensei Asenovem

 
Trening z
Shihan Wakiuchi


Trening z
Sensei Raczevem

 
Trening z
Shihan Claronino

 
Sparing


   Bułgarska telewizja M-Sat, przeprowadziła reportaż z tego zgrupowania, zawierający wywiady z organizatorami. W prasie ukazało się też kilka artykułów na temat obozu. Organizatorem była Bułgarska Organizacja Kyokushin Karate prowadzona przez shihan Hristo Traikova.